A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Nizozemí - Diskuze

Původní dotaz

námořní muzeum

14.04.2011 17:39:32 | Kipius
Kipius
ahoj. chystám se příští víkend do Amsterodamu. nevíte někdo, jestli už je otevřené námořní muzeum? koukal jsem na stránky, ale nejsou v angličtině....jen jsem vyluštil, že se má po rekonstrukci otevírat letos
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Maxitrip 01.08.2011 22:02:57
Re: námořní muzeum  

VOC ship je zakotvena hned vedle NEMO a je přístupná. Nedávno jsem ji viděl, pár fotek a popis celé její historie je zde... kouzelná
http://www.maxitrip.cz/destinace/evropa/nizozemsko/amsterdam/lod-amsterdam/replika-lode-amsterdam
Perfektní námořní muzeum je také v Rotterdamu..

Kipius 08.05.2011 11:11:24
Re: RE: námořní muzeum  

jo, už jsem to zjistil osobně. muzeum zavřené do podzimu a VOC ship odtažena. škoda, těšil jsem se

divílek
20.04.2011 00:12:04 85.160.109.***
RE: námořní muzeum  

Mělo by to být 2. října 2011.

Kipius 14.04.2011 18:39:32
námořní muzeum  

ahoj. chystám se příští víkend do Amsterodamu. nevíte někdo, jestli už je otevřené námořní muzeum? koukal jsem na stránky, ale nejsou v angličtině....jen jsem vyluštil, že se má po rekonstrukci otevírat letos

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu