A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Nizozemí - Diskuze

Původní dotaz

Kaukenhof - s kterou CK?

07.03.2014 01:53:18 | Enn
Enn
Kterou CK na poznavaci Kaukenhof, Amsterdam byste si vybrali ci s jakou mate zkusennost a jakou? Dela nekdo i letecky? (Moc jsem nikoho nenasla). Dekuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 17.05.2016 21:57

Minulý víkend jsem tam byl - s polským Oskarem. Naše cestovky tento víkend (poslední kdy je Kaukenhof otevřený) totálně zaignorovaly. Tedy alespoň veřejně, české autobusy tam byly, dokonce i z Brna - ale na Internetu nikde nic. Takže byla jediná možnost to vzít od Poláků. Po nějakém hledání a zkoušení jejich slevomatů jsem se dostal k cestovce Oskar, která neměla vyprodáno a kde se cena dala zaplatit najednou a kartou (a ta cena vyšla stejně jako přes slevomat). Jinak tam mají blbý zvyk chtít část ceny zvlášť nejlépe bankovním převodem - je to nějaké pro nás nesmyslné cestovní pojištění. S odjezdem z Gliwic (nejblíže, je to vlastně na prodloužení naší dálnice D1) to vyšlo na 237PLN + 25EUR na osobu.
Pro úplnost, nejednal jsem přímo s Oskarem, ale přes prostřednika CA Fostertravel. Jejich pracovnice byla velmi ochotná a naše emailová a telefonní komunikace byla velmi svižná. Kéž by takhle fungovaly i jiné cestovky (na odpovědi na dotazy zaslané katovickému Indexu čekám už třetí týden).
Autobus byl perfektní, sedadla s dostatečným místem na nohy. Vypadá to, že u nich není zvykem aby řidiči prodávali limonády a pivo, měli jen kafe a čaj.
Průvodce - mladý kluk - nic moc. V Amsterodamu měl naučenou trasu a co je 50 metrů vedle už nevěděl. A byla to honička, ne že by utíkal, ale nevěnoval pozornost tomu, že skupina se při chůzi a fotografování roztáhne, takže je nutno čekat a ne stále jít a povídat pro prvních pět turistů kteří to zvládli být mu nablízku.

Neregistrovaný uživatel
08.05.2016 16:25 37.48.7.***
Re: Kaukenhof - s kterou CK?  

Dobrý den, doporučuji CK Redok. V žádném případě CK DEZKA DĚČÍN, mají staršího pána průvodce, který pošle skupinu kam ona chce, on si zaběhne nakoupit a nechá Vás tvrdnout někde 9 hodin, a to v jakémkoliv počasí. DEZKA ostatně neumí organizovat ani celkový program do HOLANDSKA, burzu květin naplánovali na sobotu - burza ovšem o víkendu neobchoduje - a tak se tento bod programu neuskutečnil. Ostatně jsou to mistři i na pobytové pobyty v CHORVATSKU. Vozí turisty za nemalé peníze do Sv. Filip i Jakov od 13. 5., kdy Chorvati nemají v zásadě nic připraveno, na plážích špinavý štěrk s bobkoma a prezervativama, WC zavřené, bary též, sprchy nikde... POZOR na penzion PICOLO SV. Filip i Jakov, vedoucí Mária je velice free and happy, 3 dny v týdnu neteče ani teplá voda, k snídani šidí i pomerančový juice - nahrazuje sirupem, k večeři není výběr z menu, čeká Vás připálená pizzza a polévka z pytlíku a pokoj včetně odpadu si budete uklízet po celou dobu pobytu sami. Bacha na vedoucího, vypadá jako bývalý srbský boxer a jeho hluční přátelé, slavící každý den na terase penzionu dlouho pozdě do noci též.

Evelína 07.03.2014 01:31
Re: Kaukenhof - s kterou CK?  
Enn 07.03.2014 00:53
Kaukenhof - s kterou CK?  

Kterou CK na poznavaci Kaukenhof, Amsterdam byste si vybrali ci s jakou mate zkusennost a jakou? Dela nekdo i letecky? (Moc jsem nikoho nenasla). Dekuji.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu