A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Nizozemí - Diskuze

Původní dotaz

Češi v Amsterdamu

06.12.2011 22:32:27 | paviocko
paviocko
Ahoj, od půlky ledna budeme s rodinou žít v Amsterdamu. Funguje tam nějaká česká komunita? Případně, nechcete se někdo potkat? Budu doma s dětma a jsem takovej docela akční člověk :-))
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.03.2016 19:52 78.45.26.***
PREPRAVA OSOB / ZBOZI / ZASILEK CR/SR/D/NL  

Ahojte, nabizim spolujizdu 20.3. z Bohumina pres Brno, Prahu, Nemecko do Amsterdamu a okoli komfortnim vozidlem Mercedes Vito 7-mistne s auto-lednici k dispozici. Taktez cestu zpet 22.3. Prijedu az na Vasi adresu dle dohody. Piste na nakupyprovascr[zavináč]seznam.cz nebo na Facebook stranku NakupyproVas Cr popripade volejte na +420608177121 Dekuji, Petr

Neregistrovaný uživatel
04.11.2015 18:21 178.23.219.***
ubytování a práce v Holandsku  

Ahoj, potřebuji nutně ubytování v Amsterodamu, sháním tam taky práci. Nevíte o něčem? mail to vettusa@seznam.cz Jiří

• Anonym (1)
Jiri
16.06.2015 10:43 81.11.200.***
hledam kamarady kamaradky v Limburgu  

nejlepe Geleen - Maastricht :-)

j.kol.123@seznam.cz

barbara
31.05.2015 17:52 81.83.122.***
ubytovanie  

Hľadám ubytovanie pre 2 osoby v meste Haarlem (+5km max).
Akby niekto o niecom vedel: barbaraslezakova1@centrum.sk O:-)

Milky.fly 03.05.2015 23:45
Re: Nabídka ubytování v Amsterdamu  

Ahoj. Chci se zeptat jestli je nějaká možnost, že by tahle nabídka byla pořád aktuální. Petr (27, nekuřák, příjezd cca příští týden 12-13. května)

Michaela
30.03.2015 21:51 46.135.38.***

Chtěla bych s přítelem vyrazit do Amsterdamu,nejspíš autem,jen tak na 4 dny,s nějakým levným ubytováním..Mohl.by mi někdo poradit nějaké informace ,kam se obrátit,nebo doporučit i nějaký ubytování.Mockrát děkuji

• Anonym (5)
Tomáš a Magda
22.11.2014 15:39 77.255.23.***
S přítelkyní hledáme práci v hotelu v Amsterdamu  

Ahoj od ledna hledáme s přítelkyní práci v hotelu v Amsterdamu. Nemá někdo nějaké zkušenosti nebo kontakt na solidní hotel ? díky za jakékoliv info na e-mail: ts.sykora@gmail.com

• Anonym (1)
Petra a MIchal
06.09.2014 12:33 213.127.251.***
Nabídka ubytování v Amsterdamu  

Od 10. září pronajmeme pokoj v Amsterdamu. Klidná lokalita, blízko MHD, obchody, atd. Pokoj je pouze pro jednu osobu, bez možnosti registrace! Chtěli bychom nejlépe nekuřáka/ nekuřačku, které/mu nevdí kočka . Cena a detaily na mailu: MichalPradka@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
25.08.2014 15:04 195.89.59.***
Re: Češi v Amsterdamu  

Nevim v tere casti amstrdamu zijdes a proto me Troje invormace o amsterdamu docela pekne zaskocily ja tu jsem bez mala 10 let a zil jsem vruznych casti amstru at na westu ci nordu,oostu sloterwartu a vim ja kde vsude, cos neni potstatny Pravda je takova ze tak nak jakim kolicasti Amstru jsou videt udrzovane parciky ci decke placky tere bi mnohe nase male ceske ratolesti mohli mistnim deckam leckdy az zavidet jsou tu i samozrejmne vetsi parky jako wester park ktery je skoro prisamim centra mesta lidi si tu muzou grilovat relaxovat popijet ci se venovat hrani na kitare ci jinym zajmovich aktivitach at uz sportovni a nebo doslovne of pocivacich az chrapajicich jetu take par placku pro male kdesi to mamky snima mazout uzivat na plno na ruznorodych prolejzackach houpackach i do toho vam nad hlavou litaj zeleny papagaje ci tu za prezem na vas vikukujou kraliky kterych tu je az az jetu brouzdaliste pro decka ci vilozene zvireci svet kde od slepicky muzete spatrit stad vsechny doomaci mazilky az pote hospodarske jako poniky cuniky kozenky a VUB'ec tobi snad stacilo Sami se presvecte otom I

• Anonym (1)
Ales
05.03.2014 14:08 85.71.31.***
Re: Češi v Amsterdamu  

Zdravim, v puli brezna se pracovne stehuji do Amsterdamu a budu hledat bydleni. V Irsku se mi osvedcil tzv. houseshare, vyjde to levnej a clovek ma kolem sebe lidi.
Budu delat JZ od centra a v oblasti Nieuw-Sloten, napr. ul. Bastenakenstraat jsou k pronajmu domky se 3 loznicemi a dvorkem, na kterem se da grilovat.
Jsem nekurak, spise spolecensky a spise cistotny. Kdyby nekdo chtel se mnou do toho jit, ozvete se mi na: amartinovic@seznam.cz

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu