A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Nizozemí - Diskuze

Původní dotaz

AMSTERDAM CITY CARD

21.05.2011 19:12:11 | Heluska
Heluska
Poradí mi prosím někdo,jak se aktivuje tato karta po zakoupení?Koupím jí už s jasně danou platností,nebo jí někde načítám a tím zaktivuji?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.10.2013 08:43 89.103.43.***
Re: AMSTERDAM CITY CARD  

díky za info :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (14)
Heluska 25.09.2011 11:16
Re: AMSTERDAM CITY CARD  

Jsem zpět, odpovím si tedy sama ;-).Takže pro další zájemce o tuto informaci:
AMSTERDAM CITY CARD je možno zakoupit buď přímo na letišti v holandské cestovní agentuře,nebo lze zakoupit přímo přes internet-kupovala jsem jí tak za zvýhodněnou cenu na stránkách http://www.iamsterdamcard.com/
S potvrzením o platbě z netu je taktéž třeba zajít do té jejich kanceláře a vyzvednout si jí tam.Dostanete knížečku,kde jsou popsané všechny slevy,které lze na tuto kartu čerpat+seznam míst,které lze v rámci karty navštívit zdarma+slevové kupóny do restaurací atd.Na první straně této brožury jsou nalepeny dvě karty,jedna červeno bílá plastová,která slouží na muzea.Příjdete do muzea,kartu si na pokladně načtou a vydají vám normální vstupenky,jen s nulovou cenou.Ta druhá karta slouží na dopravu,aktivuje se při prví jízdě.U všech vstupních dveří do dopravních prostředků jsou takové "krabičky" ke které je třeba při nástupu kartičku přiložit-nikam nestrkat-jen přiložit ,pípne to a při výstupu je třeba se opět stejným způsobem odhlásit.Nechápu přesně k čemu to slouží,nejdřív sem si říkala,že v tom musí mít děsnej chaos,ale za den si člověk v pohodě zvykne.Místní maji ty karty téměř všichni.

• Anonym (4)
  • Anonym (12)
Heluska 21.05.2011 20:12
AMSTERDAM CITY CARD  

Poradí mi prosím někdo,jak se aktivuje tato karta po zakoupení?Koupím jí už s jasně danou platností,nebo jí někde načítám a tím zaktivuji?

• Anonym (4)
  • Anonym (15)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu